01/01/2026
To już w sobotę 3 stycznia, razem z Przemyskie Serca, OCR Przemyśl i Miejsce Kawa i Zabawa kręciMy kółka po przemyskim parku, tuż za Pawłem Kanieckim (bieganie) i Moniką Olechowską (nordic walking).
Możesz wystartować już o 22:00, a możesz także później - akcja trwa 12 godzin, i co godzinę możesz do niej dołączyć na miejscu, aż do 9:00 w niedzielę. 💪 Zimno? I cóż z tego? Na miejscu herbata, kawa, ciepłe jedzenie w ciągłej dostępności dla uczestników charytatywnego wyzwania, a także miejsce żeby chwilę się zagrzać (jeśli będzie potrzeba), choć spodziewaMy się gorącej atmosfery! 🙂
Zapisywać się, ale też i wspierać wydarzenie możecie w Miejsce Kawa i Zabawa oraz na stronie ⬇️⬇️⬇️
https://www.siepomaga.pl/pomaganie-przez-bieganie-vol3
Nie możesz być osobiście? Wrzuć kilka złotych na stronie! PobiegnieMy albo pójdzieMy za Ciebie, a Ty 🫵 zrobisz coś dobrego, a rundkę zrobisz wokół własnego komina 😉! ❤️
Akcję wspierają także PODIUM oraz Yoczo.pl i może wyjedziesz z prezentem od nich ... 😎 A nawet jeśli nie, to i tak warto! 👊❤️
Dołącz do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1356548706202039/
❤️Pomaganie Przez Bieganie – edycja III Są takie momenty, kiedy nie wystarczy współczuć - trzeba wstać, wyjść z domu i zrobić coś realnego. Po raz trzeci zakład…