29/11/2017
Przyszedł czas, żeby dodać post po pewnej przerwie. W tym czasie trochę w drużynie się pozmieniało, powitaliśmy nowych zawodników, którzy wnieśli nam sporo energii i nowych możliwości. Okres wakacyjny to był okres przygotowawczy, zawodnicy wracali po urazach, musieliśmy nabierać zgrania w nowym wyglądzie drużyny. Mecze przedsezonowe wyglądały rożnie.. potrafiliśmy wygrywać wysoko spotkania, by przegrywać po głupich błędach w kryciu czy braku koncentracji. Przyszedł wrzesień czyli nowy sezon Ligi Szóstek w której występujemy ponownie. Sezon zaczęliśmy w 1 Lidze gdzie czekały na nas drużyny z o wiele większym doświadczeniem od nas. Posiadające w swoich szeregach byłych piłkarzy, czy grający ze sobą od lat zawodnicy. My na co liczyliśmy? Na dobrą grę i wiare w sukces bo tego nikt nikomu nigdy nie może odmawiać. Zleciały prawie 3 miesiące i własnie zakończyliśmy sezon. Zajmujemy 6 miejsce w tabeli gdzie w naszym zasięgu bylo 3... niestety zabrakło nam dokładnie tego samego co w sparingach przedsezonowych. Przez taki krótki czas nie dało się ustrzec wszystkich błędów, potrafiliśmy bardzo ładnie grać przez pół spotkania, by potem znikać i tracić głupie bramki. Czujemy niedosyt bo mamy ambicje spore, ale dzięki tej lidze nabraliśmy wielkiego doświadczenia i znamy swoje słabości. Podsumowując można powiedzieć, że bardzo dużo zyskaliśmy, i nie możemy się łamać ze sukcesu nie odnieśliśmy. Trzeba podziękować wszystkim naszym rywalom, za super emocje przez 3 miesiące oraz wszystkim ludziom, którzy brali udział tej edycji ligi. Podziękowania dla naszych bramkarzy:
Michał Widłaś
Krystian Cwylu Cwyl
za wielką walkę i poświęcenie od wakacyjnych przygotowań jak i czasu trwania ligi
Dla naszych piłkarzy:
Patryk Smereczyński
Michał Albera
Kacper Gnich
Piotrek Kulesza
Mariusz Kowalski
Piotr Golian
Mateusz Lek
Kubuś Kuba Kaca
Szymon Komorowski
Krzysztof Pudełek
Darek Gołebiowski - id**ta ma arabska nazwe to go nie oznacze
za wielkie poświęcenie na boisku i wiarę do ostatniej kolejki w dobre rezultaty
Dziękujemy także wszystkim co byli przy nas podczas tego sezonu i z bocznej lini nas dopingowali ( oraz stali na obsłudze ):
Patrycja Świtakowska
Konrad Krzyzanowski
Jakub Gołąb
Co możemy więcej powiedzieć ( jeśli jeszcze w ogóle któs do tego momentu doszedł ) to, że w następnej edycji pokażemy jeszcze więcej niż wszyscy się po nas spodziewają, bo jeśli skład się utrzyma i mądrze przeprowadzimy zimę to mamy wielkie szanse na przyszły sukces dzięki temu doświadczeniu.
A teraz do usłyszenia słuchacze.