Patomelo Targówek

Patomelo Targówek Patomelo Targówek - amatorska drużyna piłkarska złożona ze znajomych w celu grania wspólnie meczów i odciągnięcia się czasem od życia na "ośce"

Siema, 3,5 roku minęło i se pokopalismy. 22-5 wygrana pierwszy mecz po powrocie 😎🍻
05/02/2022

Siema, 3,5 roku minęło i se pokopalismy. 22-5 wygrana pierwszy mecz po powrocie 😎🍻

Przyszedł czas, żeby dodać post po pewnej przerwie. W tym czasie trochę w drużynie się pozmieniało, powitaliśmy nowych z...
29/11/2017

Przyszedł czas, żeby dodać post po pewnej przerwie. W tym czasie trochę w drużynie się pozmieniało, powitaliśmy nowych zawodników, którzy wnieśli nam sporo energii i nowych możliwości. Okres wakacyjny to był okres przygotowawczy, zawodnicy wracali po urazach, musieliśmy nabierać zgrania w nowym wyglądzie drużyny. Mecze przedsezonowe wyglądały rożnie.. potrafiliśmy wygrywać wysoko spotkania, by przegrywać po głupich błędach w kryciu czy braku koncentracji. Przyszedł wrzesień czyli nowy sezon Ligi Szóstek w której występujemy ponownie. Sezon zaczęliśmy w 1 Lidze gdzie czekały na nas drużyny z o wiele większym doświadczeniem od nas. Posiadające w swoich szeregach byłych piłkarzy, czy grający ze sobą od lat zawodnicy. My na co liczyliśmy? Na dobrą grę i wiare w sukces bo tego nikt nikomu nigdy nie może odmawiać. Zleciały prawie 3 miesiące i własnie zakończyliśmy sezon. Zajmujemy 6 miejsce w tabeli gdzie w naszym zasięgu bylo 3... niestety zabrakło nam dokładnie tego samego co w sparingach przedsezonowych. Przez taki krótki czas nie dało się ustrzec wszystkich błędów, potrafiliśmy bardzo ładnie grać przez pół spotkania, by potem znikać i tracić głupie bramki. Czujemy niedosyt bo mamy ambicje spore, ale dzięki tej lidze nabraliśmy wielkiego doświadczenia i znamy swoje słabości. Podsumowując można powiedzieć, że bardzo dużo zyskaliśmy, i nie możemy się łamać ze sukcesu nie odnieśliśmy. Trzeba podziękować wszystkim naszym rywalom, za super emocje przez 3 miesiące oraz wszystkim ludziom, którzy brali udział tej edycji ligi. Podziękowania dla naszych bramkarzy:
Michał Widłaś
Krystian Cwylu Cwyl
za wielką walkę i poświęcenie od wakacyjnych przygotowań jak i czasu trwania ligi
Dla naszych piłkarzy:
Patryk Smereczyński
Michał Albera
Kacper Gnich
Piotrek Kulesza
Mariusz Kowalski
Piotr Golian
Mateusz Lek
Kubuś Kuba Kaca
Szymon Komorowski
Krzysztof Pudełek
Darek Gołebiowski - id**ta ma arabska nazwe to go nie oznacze
za wielkie poświęcenie na boisku i wiarę do ostatniej kolejki w dobre rezultaty
Dziękujemy także wszystkim co byli przy nas podczas tego sezonu i z bocznej lini nas dopingowali ( oraz stali na obsłudze ):
Patrycja Świtakowska
Konrad Krzyzanowski
Jakub Gołąb
Co możemy więcej powiedzieć ( jeśli jeszcze w ogóle któs do tego momentu doszedł ) to, że w następnej edycji pokażemy jeszcze więcej niż wszyscy się po nas spodziewają, bo jeśli skład się utrzyma i mądrze przeprowadzimy zimę to mamy wielkie szanse na przyszły sukces dzięki temu doświadczeniu.
A teraz do usłyszenia słuchacze.

Siemanko! Chcielibyśmy zaprosić was do obejrzenia nowego kawałka naszego Pato ziomeczka z drużyny Mariusza, który własni...
11/09/2017

Siemanko! Chcielibyśmy zaprosić was do obejrzenia nowego kawałka naszego Pato ziomeczka z drużyny Mariusza, który własnie wydaje swoją płytkę ;) Na klipie będzie widoczna prawie cała nasza drużyna, tylko w odsłonie nieco innej niż znacie ;) Spodoba się? Zostawcie lajka pod postem oraz na youtubie! Pozdrawiamy ;)
https://www.youtube.com/watch?v=f447s3f8Yw4

PATOSTYL to pierwszy singiel promujący płytę TO OSTATNIE SPOTKANIE, której premiera będzie jeszcze tego roku. Pochodzę z warszawskiego Targówka, kocham to mi...

11/09/2017
Wiosenna edycja ligi szóstek już za nami. Po dobrym początku w wykonaniu naszej ekipy, potem przyszło nam poczuć gorycz ...
20/06/2017

Wiosenna edycja ligi szóstek już za nami. Po dobrym początku w wykonaniu naszej ekipy, potem przyszło nam poczuć gorycz porażek, jedne były po ewidentnie słabych naszych meczach, inne po wyrównanych gdzie jednak zabrakło nam 1 bramki do korzystnego wyniku. Bilans naszej ekipy to 3 wygrane i 5 porażek. Miejsce w tabeli? 6. Czy to nas zadowala? Ani trochę. oczekiwaliśmy od swojej gry więcej, porażki po równych meczach jak i ciągła rotacja składem nie pomagały nam w tym, ale możemy wyciągnąć wnioski. Teraz mamy okres wakacyjny w którym trochę zmieniamy naszą drużynę, będą nowe twarze a niektórych starych już zabraknie. Liczymy ze wakacyjne granie sprawi ze dobrze wejdziemy w następną edycję ligi i już we wrześniu pokażemy to na co nas stać.
Statystyki:
najlepszy strzelec - Heniek 10 bramek
najlepszy asystent - Piotr Kulesza 5 asyst
najwięcej kar - Michał Albera 9 minut
najwiecej punktów - Darek Gołębiowski 27 punktów

17/05/2017

Po prostu piękne :D

Pierwsze 3 kolejki ligi szóstek już za nami
16/05/2017

Pierwsze 3 kolejki ligi szóstek już za nami

22/04/2017

Dzisiaj nasza Pato ekipa rozpoczyna zmagania w lidze szóstek! Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia meczu o godzinie 20 na Orlik na ulicy Remiszewskiej ;) Będzie dziś gorąco! 💪 🍻

06/04/2017

Pragniemy poinformować, iż dołączyliśmy do rozgrywek LigaSzostek.PL. Dla chętnych, którzy chcą obejrzeć nas w akcji podsyłam terminarz naszych meczy ;) zapraszam rownież drużyny do zgłoszenia sie do rozgrywek, może zagramy razem jak sie nie boicie!
http://wls.com.pl/terminarz.php?liga=81

26.03.2017 rKebab u Mohameda - Patomelo Targówek 7:14Po ostatnim wygranym meczu, dostaliśmy propozycje rewanżu ze strony...
27/03/2017

26.03.2017 r
Kebab u Mohameda - Patomelo Targówek 7:14
Po ostatnim wygranym meczu, dostaliśmy propozycje rewanżu ze strony chłopaków z Kebabu u Mohameda. Pogoda nam dopisywała, pojechaliśmy w dość dużym składzie na wyjazd, przez co morale nam dopisywały. Mecz zaczęliśmy z bramką w pierwszej minucie, później gra trochę nie wyglądała najlepiej, oddawaliśmy za mało strzałów, przez co połowę zakończyliśmy wynikiem 4:4. Na drugą połowę wyszliśmy z mocnym nastawieniem i większym skupieniu, oddawaliśmy więcej strzałów i gra znacznie lepiej się układała. Na meczu urazu dostali nasi obrońcy Darek i Michał. Darkowi odnowila sie kontuzja biodra ktora mu dlugo doskwierala, za to Michał został zamroczony po blokowaniu strzalu gdzie dostal w skron i dochodzil do siebie dlugi czas. Do gry wrócił nam Maciek i od razu widać ze forma dopisywała! Mecz zakończony spokojnym wynikiem 14:7, brawo za meczyk chłopaki! Henkowi chyba spodobało sie w naszych barwach bo zagrał z nami kolejny meczyk ;)
Bramki:
Maciek - 6
Szymon - 3
Heniek - 3
Darek - 1
Mariusz - 1
Zawodnik meczu: Maciek

18.03.2017Salamanders F.C - Patomelo Targówek 7:10Przyszło nam i rozegrać trzecie spotkanie z dzisiejszymi rywalami. Dwa...
18/03/2017

18.03.2017
Salamanders F.C - Patomelo Targówek 7:10
Przyszło nam i rozegrać trzecie spotkanie z dzisiejszymi rywalami. Dwa pierwsze mecze były bardzo bliskie i o wygranej przesądziła tylko jedna bramka dla obu stron. Trafiliśmy na dość zdradziecką pogodę, padał lekki deszcz, przez co piłka dość nieprzyjemnie się toczyła i powodowała problemy dla obu stron. W przerwie między połowami schodziliśmy z wynikiem 4:1. Wychodziliśmy z założeniem gry z kontry, bo nie mieliśmy zbytnio zmian, przez co chłopaki musieli mądrze dysponować siłami. Po rozpoczęciu połowy w krótkim czasie uciekliśmy rywalom na wynik 8:3, rozluźniliśmy grę, przez co głupio wpadły nam 3 bramki. Potem po ponownym skupieniu dowieźliśmy wynik do końca i przy spokojnej już końcówce mecz zakończył się wynikiem 10:7 dla nas. Gościnny występ u nas zaliczył Heniek, który pomógł drużynie i strzelił dwie bramki!
Bramki:
Szymon - 4
Darek - 3
Heniek - 2
Piotrek - 1
Zawodnik meczu: Szymon

Adres

Ul. Remiszewska 40
Targówek
03-550

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Patomelo Targówek umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij