06/05/2017
W dniu dzisiejszym zmierzymy się z drużynami "ECHO" oraz "Amatorzy". Będą to dwa, trudne spotkania, które musimy wygrać, jeśli chcemy się liczyć w walce o awans do 2 ligi. Po dwóch ostatnich przegranych meczach, nadszedł czas na wygraną ;)