Wasiewicz Western Horses

Wasiewicz Western Horses Pensjonat dla koni. Trening koni i jeźdźców, stacjonarnie i z dojazdem. Stajnia wielokrotnej Mistrzyni Polski i Niemiec, finalistki Mistrzostw Europy

Indywidualne podejście i spokój, oto klucz do sukcesu. Myślisz o starcie w zawodach, a może chciałbyś przebywać w otoczeniu zadbanych koni w harmonii i spokoju? Zapraszamy serdecznie :)
Zajmujemy się szkoleniem koni i jeźdźców, w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Indywidualne podejście oraz spokój to nasza domena. To właśnie dlatego trenowane przez nas konie są tak zrównoważone i ch

ętnie do pracy. Przygotowywujemy konie z ziemi, poprzez pracę na kawecanie czy podwójnej lonży. Uczymy wchodzenia do przyczepy, pomagamy dopasować sprzęt i dietę. Zapewniamy pensjonat dla koni pozostawianych w treningu. Możliwe również treningi z dojazdem do Klienta - regularne trasy w stronę Warszawy, na Śląsk i do Krakowa, inne kierunki możliwe po zebraniu się grupy. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną Instruktorkę, wielokrotną Mistrzyni Polski i Niemiec, również w jeździe bez ogłowia. Trenowane przeze mnie konie i jeźdźcy regularnie zdobywają czołowe lokaty na Mistrzostwach Europy, Niemiec oraz Polski. Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Przez lata szkoliłam się u zagranicznych trenerów, takich jak: Dasi, Monika Hagen (SQ-Horses) - APHA Professional Horsewoman, w konkurencjach technicznych; czy Henry Sanders (Three Oak Ranch) specjalizujący się w reiningu. Uczestniczyłam również w wielu klinikach westernowych oraz tych obejmujących pracę z ziemi. Swój warsztat uzupełniłam o półroczny wyjazd z końmi do najlepszej zawodniczki polskiego ujeżdżenia. W swojej pracy kieruję się dobrem konia i jeźdźca, treningiem w zgodzie z biomechaniką, oraz zwiększeniem świadomości ciała, tak by obie strony mogły czerpać z pracy największą radość. Treningi prowadzone są w języku polskim, angielskim lub niemieckim.

Wiosna, wiosna, a u nas praca wre 🙂 Altanka z widokiem na plac właśnie powstaje. Pozostaną jeszcze najważniejsze decyzje...
16/03/2026

Wiosna, wiosna, a u nas praca wre 🙂
Altanka z widokiem na plac właśnie powstaje. Pozostaną jeszcze najważniejsze decyzje, takie jak wybór koloru, na jaki ją pomalować 😅
Ale to za chwilę, póki co w weekend Panowie skończyli część drewnianą, teraz pora na pokrycie dachu 🛖

Wolne miejsca w pensjonacie i wolnym wybiegu🐴Otwieramy nasze drzwi na nowych pensjonariuszy, jednocześnie chcemy zachowa...
09/08/2025

Wolne miejsca w pensjonacie i wolnym wybiegu🐴
Otwieramy nasze drzwi na nowych pensjonariuszy, jednocześnie chcemy zachowac znany Wam klimat - charakterystyczną ciszę i spokój, tak potrzebne by efektywnie trenować czy po prostu cieszyć się czasem z własnym koniem.
Dlatego wciąż będzie kameralnie i bez tłumów 🙂
Zapraszamy serdecznie wszystkich dla których dobro konia jest na pierwszym miejscu, siano bez ograniczeń, bezpieczne pastwiska i infrastruktura do treningu.
Boksy przestronne, wyłożone specjalnymi matami, indywidualne padoki z wyjściem wprost z boksu.
Więcej informacji w linku w komentarzu.
A jeśli czujesz, że to może być miejsce dla Ciebie - pisz, umów się na spotkanie zobaczyć Ośrodek

07.06 Wrocław - Warszawa Jesteście niesamowici, takiego odzewu się nie spodziewałam, dziękuję za zaufanie 🥰Juz ba począt...
17/05/2025

07.06 Wrocław - Warszawa
Jesteście niesamowici, takiego odzewu się nie spodziewałam, dziękuję za zaufanie 🥰
Juz ba początku czerwca, 07.06 (sobota) jadę do Warszawy, są jeszcze miejsca 🙂 dlatego jeśli jesteście zlokalizowani w okolicy trasy i macie ochotę na trening - zapraszam do kontaktu w wiadomości 🦄

Właśnie trwa kolejna trasa treningowa - wczoraj byłam u pracowitych dziewczyn z Horse Spirit Ranch,dziś Kraków, a w nied...
16/05/2025

Właśnie trwa kolejna trasa treningowa - wczoraj byłam u pracowitych dziewczyn z Horse Spirit Ranch,dziś Kraków, a w niedziele powrót do Wrocławia.
Także jeśli ktoś z Was miałby ochotę potrenować - moja obecna trasa jest oficjalnym powrotem do gry 🙂
Czy będę jeszcze startować? Tego nie wiem, ale wiem jedno. Uwielbiam trenować, uwielbiam patrzeć jak zmieniają się Wasze konie. I ten absolutnie niezastąpiony moment, gdy na Waszych twarzach gości uśmiech, bo poczuliście "to coś" gdy Wasza komunikacja z koniem wchodzi na wyższy level.
Gdy okazało się, że koń któremu nikt nie dawał szans potrafi się cudownie ruszyć unosząc plecy i w skupieniu pracować. To właśnie te momenty przypominają mi dlaczego to robię i dlaczego właściwie zaczęłam jeździć konno i trenować.

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować Anecie, która zawsze dzielnie, nierzadko mimo przeciwności losu (Aneta, Ty wiesz ☺️)organizowała moje wyjazdy w stronę Kielc - za zaufanie, ogromne wsparcie i niesamowicie ciepłą i przyjmującą atmosferę ❤️

Podziękowania należą się również Kasi Katarzyna Szczygielska, która wraz ze swoim teamem pokazała mi wczoraj, po raz kolejny, ile frajdy daje współpraca z czującymi, otwartymi na dobro konia i rozwój jeźdźcami. To między innymi właśnie moja wizyta u Was wczoraj pokazała mi, że nie mogę rzucić trenowania i oddać się jedynie pracy terapeutycznej. No i, że muszę zacząć patrzeć na zegarek i co jakiś czas sprawdzać czy mi nie zimno, bo jak się wczuję w trening to zupełnie zapominam o tak przyziemnych kwestiach 😅
Dziękuję 💐

Także moi drodzy, teraz już zupełnie oficjalnie - wracam do gry 🤩 pełna nowej energii i chęci do pracy 💪
Zapraszam wszystkich którzy mają odwagę spojrzeć na konia inaczej i dać sobie szansę na lepsze porozumienie ze swoim wierzchowcem. W niedzielę wracam do Wrocławia, a to znaczy że jeśli jesteś z okolic Krakowa lub trasy Krk - Wro, nie wahaj się 🙂 w związku z tym, że wracam koszt dojazdu będzie na prawdę symboliczny.

Zdjęcie z Tuffi z przed lat, jeszcze jak na Partynicach odbywały się zawody. Niestety nie pamiętam który to rok, a może to nawet wtedy gdy wygrałyśmy Mistrzostwa Polski bez ogłowia? 🤔

A tymczasem, trzymajcie się ciepło. A w chwilach zwątpienia pamiętajcie, dlaczego właściwie zaczęliście jeździć konno. Niech to wspomnienie Was ogrzewa i daje siłę do działania ❤️

Ania 🩷

11/04/2024

Przeszukując dziś pamięć telefonu natknęłam się na film z zawodów w ranch z 2022, nasz pierwszy Trail ever
Miło powspominać dawne czasy 🥰, zwłaszcza że Misia od dawna mieszka już w Niemczech, w najlepszym domku, jaki mogłam sobie dla niej wymarzyć ❤️

W poprzedni weekend miałam przyjemność trenować z niesamowicie pracowitymi i zmotywowanymi dziewczynami w świętokrzyskim...
20/03/2024

W poprzedni weekend miałam przyjemność trenować z niesamowicie pracowitymi i zmotywowanymi dziewczynami w świętokrzyskim, a już w najbliższy czwartek (21.03) jadę w stronę Bolesławca i wracam koło Jeleniej Góry.
To świetna okazja żeby skorzystać z treningu z obniżonym kosztem dojazdu 🙂
Zastanawiasz się czy to opcja dla Ciebie? Praca z ziemii, z siodła i z uwzględnieniem biomechaniki to moje obszary pracy.
Zainteresowana, zainteresowany? Napisz wiadomość, może uda nam się zgrać i spotkać 🐴

PS, ilość miejsc ograniczona

19/10/2023

Euro Paint - APHA Zone Show Euro Paint 2023 Maturity Trail
Jeszcze w kwietniu nie wiedziałam, czy kiedykolwiek będę w stanie wejść do stajni, ani tym bardziej czy wsiądę kiedyś na konia. Dlatego ten filmik, całe Mistrzostwa Europy miały dla mnie w tym roku zupełnie inny wydźwięk, inną wartość. Wartość powrotu do zdrowia, do radości z życia i obcowania z końmi.

A poniżej fragment przejazdu z koniem, który drągi i traila poznał raptem 3 tygodnie wcześniej 🙃
W związku z moimi zdrowotnymi zawirowaniami, a we wcześniejszych latach brakiem czasu, Invy w dniu zawodów miał za sobą jakieś 4 miesiące treningu łącznie. I był to trening nastawiony stricte do Hunter Under Saddle. Podczas gdy do traila przygotowywaliśmy się raptem 3 tygodnie 🙈
W związku z tym podczas przejazdu prawdopodobnie pierwszy raz widział na raz tyle drągów, dlatego jestem bardzo dumna z konia i z siebie. Z niego za to jak się starał i walczył do końca 💪 A z siebie, ponieważ mimo trudnej drogi, pełnej niewiadomych - byłam tam i równolegle z toną stresu doświadczałam też ogrom radości i satysfakcji ❤️
A gdyby nie mój błąd, z zagalopowaniem zbyt późno, który kosztował nas dobre kilka punktów, mielibyśmy szansę na podium 🔝

Mam drobne zaległości w prowadzeniu strony 🫣Tak skończyły się treningi w czerwcu, w międzyczasie zdarzyłam być też w Zgo...
10/09/2023

Mam drobne zaległości w prowadzeniu strony 🫣
Tak skończyły się treningi w czerwcu, w międzyczasie zdarzyłam być też w Zgorzelcu, a już w nadchodzącym tygodniu ponownie wybieram się w stronę Kielc i Wąchocka by trenować z utalentowaną i zmotywowaną ekipą koni i jeźdźców 💪🦄

My dziś skończyliśmy trening tak 🤣 kawał dobrej roboty zrobiliśmy my i nasze dziewczyny 💪 Maria Rymarczyk , Anna Rogalińska , Ewa z Lesiem, i ja z chłopakami Buu i Bladym, Dorota Terlicka Fizjoterapeuta też brawo za debiut 😁 to był miesiąc pełen odkrywania wielu wymiarów - naszych i koni, odnajdywania się na nowo i pracy z niedomaganiami. Dziękujemy za cudowny dzień i mega ważne dla nas wskazówki podczas naszych treningów. Szykujemy się na klinikę 2dniową z najlepszą na świecie Wasiewicz Western Horses ♥️

   Wielki powrót treningów z dojazdem ❤️11-14.05 jadę w stronę Krakowa prowadzić treningi, mam jeszcze wolne miejsca na ...
26/04/2023


Wielki powrót treningów z dojazdem ❤️
11-14.05 jadę w stronę Krakowa prowadzić treningi, mam jeszcze wolne miejsca na czwartkowe i niedzielne popołudnie 💪
Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poprawić swoją komunikację z koniem, dosiad czy też potrenować pod kątem konkretnej konkurencji.
A to wszystko niezależnie od uprawianego na codzień stylu jazdy, a dla tych którzy mnie nie znają - nacisk kładę na podstawy, odpowiednie działanie pomocy tak by koń mógł rozwijać się w zgodzie ze swoimi potrzebami i przemieszczać w zgodzie z biomechaniką. Dzięki temu konie i jeźdźcy przezemnie trenowani mają spokojne i chętnie współpracujące wierzchowce.
Praca z ziemii oraz klasyczne treningi jeździeckie

W maju (6-7.05) i w czerwcu (3-5.06) przyjeżdża do Polski osteopatka Pferdetherapeutin Christiane Bude, która regularnie...
25/04/2023

W maju (6-7.05) i w czerwcu (3-5.06) przyjeżdża do Polski osteopatka Pferdetherapeutin Christiane Bude, która regularnie pomaga naszym koniom i koniom naszych podopiecznych, zdecydowanie polecamy :)
Zapraszam do kontaktu w sprawie umówienia wizyty

Adres

1B
Szymanów
55-080

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota 07:00 - 19:00
Niedziela 07:00 - 19:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wasiewicz Western Horses umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wasiewicz Western Horses:

Udostępnij