12/02/2026
🇪🇸 camp - podsumowanie
W dniach 2-9 lutego 50 osobowa grupa udała się na zimowy obóz w Llorent de Mar połączony z wyjazdem do Barcelony gdzieś mogliśmy podziwiać uroki miasta ale co najważniejsze mogliśmy wspólnie oglądać i kibicować na żywo w meczu Barcelona -Mallorca ⚽💪.Jesli chodzi o aspekty sportowe to łącznie przeprowadziliśmy po 8 jednostek treningowych dla każdej grupy wiekowej,po jednym treningu prowadzonym przez trenerów z Girona FC oraz po dwa sparingi z drużynami hiszpańskimi Racing Blanenc oraz drużynami z Polski którzy również przebywali w tym czasie na obozie. Zawodnicy z roczników od 2010 do 2018 zostali podzieleni na trzy grupy treningowe a dodatkowo bramkarze trenowali z Goalkeepers Development .Jesteśmy mocno zbudowani tym , że coraz więcej lokalnych klubów współpracuje z naszym stowarzyszeniem - tym razem w tą hiszpańską podróż wybrali się z nami przedstawicielem następujących klubów: Kudowa Zdrój,Iskra Jaszkowa Dolna, Lechia Ołdrzychowice,Dzieci Śląska Wojbórz i Bożków, UKS Szczytnik,Łomniczanka Stara Łomnica,Nysa Kłodzko, Polonia Bystrzyca Kłodzka, Śnieżnik Domaszków,Słowianin Wolibórz, Orzeł Ząbkowice Śląskie,FK Nachod , Wilkowice oraz Młode Wilki Kąty Wrocławskie 💪⚽.
Ten wyjazd by się nie udał gdyby nie zaangażowanie wielu osób, którym bardzo chcielibyśmy podziękować :
- kadra trenerska Roman Bielski, Bogdan Drąg, Mariusz Jastrzebski,Robert Popławski i Tomasz Tomaszewski;
- Pani Ewa Trocinska i firma Torneos za profesjonalną opiekę i współpracę;
- biuro Aga-Toma
- firmie GTV BUS oraz niezawodnym kierowcom Adrian Gęsicki i Daniel Mrugała;
- firmie Veronique Nails
- a przede wszystkim Wam drodzy rodzice,za zaufanie jakim nas obdarzyliście wysyłając swoje dzieci razem z MNT Sport Solutions.
A Wy co będziecie najmilej wspominać z tego obozu ???
My się nie zatrzymujemy i robimy swoje bo piłka to nasza pasja!!!
Zapraszamy wszystkich na kolejne obozy i wydarzenia z MNT a będzie się działo 😁