08/10/2022
A tak wyglądało 90% mojego treningu, kiedy poszłam na siłkę "zrobić nogi"🙈 zrobiłam w końcu te nogi w 15 minut i tak myślę,że trzeba by było to nagrać,żeby ktoś tu w ogóle mi uwierzył,że nadal dźwigam😆 a tak serio, to nie wyobrażam sobie mojej praktyki bez podźwigania żelastwa raz na jakiś czas i może warto byłoby więcej o tym wspominać tutaj, bo jednak uważam,że bardzo to wspiera moją praktykę,zdrowie,siłę,mobilność i dobre samopoczucie🙃 ale też prawda jest taka,że prawdziwe i jedne z lepszych treningów to te,których się nie nagrywa😉🤷♀️
Póki co mój plan praktyki jest taki,że planu brak🙈 Ale zamierzam się znowu pobawić w planowanie, bo idzie zima,będzie mniej ruszku na zewnątrz i tak sobie myślę,że takie planowanie może też być fajną zabawą.
Pięknego weekendu🧡
Ps. Ten ruszek z piłką sztosik,polecam ;)
I took this video the day I went to gym with the idea to do some squats and deadlifts. But as soon as I got there I started warming up by playing and it actually took abt an hour and a half🙈 I actually DID some squats and deadlifts afterwards, quite heavy and intensive for abt 15 minutes, 5 sets, 1-8 reps. Btw I think I need to record some of my weightlifting sessions which I do once in a week for you to believe me🤣 but honestly, I still don't imagine giving up weights even though my current practice /training plan looks like this:
no plan, fun.
But honestly, winter is coming, I won't play that much outside, so.. I'm going to plan a bit and obviously pick up some training goals even though I don't care that much🙃just for fun but serious fun😆💓🤸