22/12/2017
W imieniu całego zespołu Sportpoint pragniemy podziękować naszym klientom za wszystkie lata wspólnych treningów. Sportpoint to nie tylko miejsce ale przede wszystkim ludzie. Dziękujemy, ze to że byliście z nami! Podobno nic dwa razy się nie zdarza - ale my wierzymy, że spotkamy się jeszcze na nie jednym wspólnym treningu.
Dziękujemy za cudowne prezenty - oprawiamy w ramki i powiesimy nad łóżkami 😍❤️❤️❤️
Życzymy Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!
SportPoint Team:
Gerd, Agnieszka, Alicja, Martyna, Justyna, Joasia