31/03/2024
Turniejowa Wielka Sobota 🔥
Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w turnieju organizowanym przez Kapitana Bismarckhütte Bartka Spodzieje który odbywał się na naszym Świętochłowickim terenie, więc nasza obecność była tam obowiązkowa.
Już przed samym turniejem zdaniem organizatorów trafiamy do grupy śmierci w której przyszło nam się zmierzyć z takimi ekipami jak 👇
Falcons
SKRR Impet Sosnowiec
Fc Pawełki
Grupę zaczęliśmy spotkaniem z dobrze nam znanymi Falconsami. Sam mecz raczej pod nasze dyktando lecz nasze gapiostwo powoduję iż mecz kończymy 2-2... I podziałem punktów.
Chwila czekania i następny mecz zagraliśmy z ekipa z Sosnowca wiedząc że chcąc wyjść z 1 miejsca musimy ten mecz wygrać. Krótka wymiana ciosów i świetnie dysponowany Andy armatą z lewej nogi otwiera wynik spotkania a dzieła dokańcza Radziu i wygrywamy ten mecz 3-0 pewnie kroczac po awans😁
Osttani mecz grupowy to młoda ekipa Pawełkow z którą wygrywany 10-1. Ozdoba tego meczu była spektakularna gleba Matry a kibice do teraz zastanawiają się czym była spowodowana 🤷
Ćwierćfinał 👀
Niestety nie znamy nazwy drużyny ale chłopaki byli nastawieni na kontratak i jednym z nich udało się na zaskoczyć i to my przegrywamy 0-1. Szybka mobilizacja i mecz kończyny 4-1 wskakując do półfinału gdzie czekali na nas... Falconsi
Półfinał to już zupełnie inny mecz niż grupowy pewna dominacja i wygrana 6-2 i oczekiwania na rywala
I Nastał Wielki Finał 🔥
Rywal Gospodarze Bismarkchutte‼️
W finale to my prowadziliśmy grę jednak rywale wysoko zawiesili poprzeczkę i raz po raz nam się odgryzali w końcówce trochę rozluźnienia spowodowało lekka nerwowke lecz końcowo wygrywamy Wielki Finał 5-4 stając się też zwycięzca całego turnieju👏👏👏
Gratulacje dla Radzia który zgarnął statuetkę króla strzelców ale również dla naszego bramkarza Matiego, który mimo młodego wieku nie raz uratował nas z opresji👏
Dziękujemy wszystkim ekipom za rywalizację i życzymy powodzenia, oby więcej takich inicjatyw i turnieji✅
Cieszymy się również, że Mogliśmy się pokazać z tak dobrej strony przed Prezydentem naszego Miasta Daniel Beger - Prezydent Świętochłowic który był również patronatem honorowym rozegranego turnieju 🔥oraz Sławomir Pośpiech - Wiceprezydent Świętochłowic któremu Koreańska Familia napewno jest bliska 😉
A tymczasem życzymy Wam Wszystkim Zdrowych spokojnych świąt Wielkanocnych 🥚🥚🥚