Rok 2003 pierwsze Mistrzostwa Polski w Beach Soccer i wtedy rodzi się pomysł na stworzenie drużyny i udział w turnieju, pierwotna nazwa HAMMER TEAM BIELAWA. Jedziemy na turniej bez żadnego przygotowania i mocnego składu, połączenie gry z odpoczynkiem nad Bałtyckim morzem , na wesoło. Niestety ale nie zwojowaliśmy wiele na Usteckiej plaży, wracamy do domu bez zwycięstwa, ale w bardzo dobrych humor
ach i perspektywami na przyszłość .Na jesień zgłaszamy się do Wrocławskiej Ligi Sześcioosobowej tam też nie idzie nam najlepiej w całym sezonie wygrywamy tylko dwa mecze, spowodowane jest to niestabilnością składu. Zima 2003 i zaczynamy swój pierwszy sezon na Wrocławskich halach, pierwsze mecze pokazują że liga jest bardzo silną. Po pierwszych meczach widać o co będziemy walczyć, większość porażek powoduje że gramy tylko o miejsca o utrzymanie, i tu przychodzi przełamanie wygrywamy mecz za meczem kończąc sezon na dziesiątym miejscu. Mamy 2004 rok po zakończeniu ligi na hali przenosimy się na boiska trawiaste ,po kilku wzmocnieniach i ustabilizowaniu składu zaczynamy się liczyć w walce o miejsca na podium. Po blisko trzy miesięcznej walce o jak najlepsze miejsca kończymy udany sezon na piątym w drugiej lidze, kilka meczy pokazuje że zaczynamy iść w dobrym kierunku. Mijają wakacje i zaczynamy swój kolejny sezon we Wrocławiu tym razem jest to dla nas nowość liga rozgrywana jest na sztucznych nawierzchniach i sztucznym świetle. Sezon zaczyna się wyśmienicie, wspomagani kilkoma kolegami z Wrocławia i stałym składem kończymy sezon na drugim miejscu. W meczu barażowym o pierwszą ligę wyrywamy bez problemów 6-2 i tym samym świętujemy swój pierwszy sukces, co motywuje nas do kolejnego zrobienia kroku na przód. Z końcem roku zaczynamy rozgrywki na hali Reedeco , podbudowani jesiennym sukcesem zaczynamy wygrywać mecz za meczem , kończąc rok z czterema wygranymi jesteśmy liderem drugiej ligi. Rok 2005 zaczynamy od kolejnych cdn…….