29/07/2021
Akademia Młodych Orłow powołała na zgrupowanie selekcyjne najbardziej uzdolnionych graczy w Polsce naszych suwalskich reprezentantów Akademia Piłkarska Wigry Suwałki . Wielkie gratulacje 👏👏👏 Trzymajmy kciuki za dalszy rozwój ✊
Jesteśmy dumni i zaszczyceni mogąc pomagać w rozwoju zawodnikom, których talent i potencjał dostrzegany jest również na arenie ogólnopolskiej.
Na organizowane w tym roku przez Polski Związek Piłki Nożnej, selekcyjne zgrupowania najbardziej uzdolnionych zawodników z całej Polski, odbywające się pod szyldem Letniej Akademii Młodych Orłów zaproszenia otrzymali:
⚽️Kuba Guzewicz z rocznika 2007, który właśnie przebywa na zgrupowaniu LAMO w Wałbrzychu, wśród 79 innych zawodników z rocznika 2007. Kuba trzymamy kciuki ‼
⚽️Filip Michałowski z rocznika 2008, który do Wałbrzycha wybiera się bezpośrednio ze zgrupowania klubowego w Uniejowie. Filip życzymy powodzenia ‼
⚽️Bruno Sowulewski z rocznika 2008, który niestety z powodu kontuzji, nie pojedzie na zgrupowanie LAMO. Bruno dużo zdrowia, czekamy na Ciebie ‼
Obok zawodników z naszego klubu, powołanie na LAMO otrzymał również
⚽️Mikołaj Kopko, zawodnik Mamry Giżycko, który gościnnie przebywa z naszą Akademią na zgrupowaniu w Uniejowie. Mikołaj, gratulujemy ‼