20/05/2026
Za nami intensywna końcówka sezonu.📅
W terminie 07-10.05. w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek.🏓
Nasz klub reprezentowała Dorota Plonder.
🔴 W grze podwójnej nasza zawodniczka wystąpiła z Leą Ewart z KS Bronowianka Kraków.
🟠 Panie podczas wspólnego występu uplasowały się w przedziale 17-32.
🟡 W grze pojedynczej Dorota przegrała swoje pierwsze spotkanie, natomiast w drugim odniosła zdecydowane zwycięstwo, co ostatecznie dało jej wynik w przedziale 33-48.
🟢 Mamy również dobre wieści z Zachodniopomorskiej V ligi tenisa stołowego. Podczas ostatniego meczy UKS 96 odniósł spektakularne zwycięstwo z KTS GRYF SZCZECINEK 3 1️⃣7️⃣➖0️⃣1️⃣.
🔵 Bardzo byśmy chcieli wyróżnić kapitana drużyny Bartłomieja Wątrobę. Rozegrał on wszystkie 14 spotkań i zdobył najwięcej, bo 60 punktów spośród wszystkich naszych zawodników. 💪
Projekt współfinansowany ze środków gminy Sianów.
Sianów Gmina Przyszłości
Sucha Koszalińska