16/05/2026
Jesteśmy już po evencie .
I możemy powiedzieć jedno — to był naprawdę fantastycznie spędzony czas!
Był trening, nauka techniki, dużo ruchu, ogrom wiedzy, mnóstwo śmiechu i świetnej energii. Było momentami ciężko, solidnie się zmęczyłyśmy i nieźle spociłyśmy ale właśnie o to chodziło! Była moc, motywacja i prawdziwa sportowa atmosfera.
Laura — dziękujemy Ci za obecność, za ogrom pozytywnej energii i za to, jaką jesteś osobą.
Mimo wielkich sukcesów jesteś niesamowicie otwarta, serdeczna i prawdziwa. Do każdej z dziewczyn podeszłaś indywidualnie, z uśmiechem i zaangażowaniem. Opowiadałaś nie tylko o sukcesach, ale też o ciężkiej drodze, pracy i wyrzeczeniach, które za nimi stoją. To było bardzo inspirujące i wartościowe.
Ogromne podziękowania również dla naszej kochanej pani doktor Olgi.
Za wspaniały wykład, ogrom wiedzy i bardzo mądre podejście do tematu stresu, regeneracji i zdrowia. W piękny i bardzo życiowy sposób pokazała nam, jak ważny jest sen, odpoczynek i dbanie o siebie całościowo — nie tylko trening, ale też głowa i równowaga.
Dziękujemy także naszej zaprzyjaźnionej klinice oraz Małgosi za obecność i wsparcie ❤️
Pani dietetyk Kasia podeszła indywidualnie do każdej dziewczyny, przeprowadzała konsultacje oraz analizę składu ciała i dzieliła się ogromną wiedzą. To było bardzo wartościowe i potrzebne spotkanie 🫶
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć to wydarzenie. Za wsparcie, obecność i dobrą energię ❤️
To był nie tylko świetnie spędzony czas, ale też bardzo pouczające spotkanie, z którego każda z nas wynosi coś dla siebie.
Za wsparcie, obecność i dobrą energię.
To był nie tylko świetnie spędzony czas, ale też bardzo pouczające spotkanie, z którego każda z nas wynosi coś dla siebie.
I już teraz czekamy na kolejny taki event.