12/05/2026
Ostatnio częściej włóczę się samotnie, niż spędzam czas z Wami. Z jednej strony boleję nad tym, z drugiej wiem, że dzięki temu powstaje wspaniała przestrzeń na nasze przyszłe spotkania. Dokładnie tak, jak podczas rekonesansu drugiego etapu - kaszubskiej etapówki.
Będzie duuuużo nowych kwadratów, ale - co najważniejsze - nowej przygody, radości (kryzysów z pewnością również)... no i będzie ekipa czekająca na Was przy palącym się całą noc ognisku!
Zostały 122 dni 😍