20/07/2024
Brawo Drzymi 💪⚽ Trzymam kciuki👍. Jaka widać, ex trenerzy Raduni doskonale sobie poradzili, zaprzeczając słowom pseudo eksperta, byłego piłkarza Widzewa. Czas jeszcze na Szymona. Powodzenia w nowych klubach dla Was wszystkich. 👊🇬🇦 Stolem Gniewino
Michał Drzymała nowym trenerem w Stolemie Gniewino.
Z radością informujemy, że Michał Drzymała został nowym Trenerem w Stolemie Gniewino. Będzie pracował w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gniewinie, prowadząc rocznik 2012 oraz pełniąc rolę II trenera w IV-ligowym zespole.
Michał Drzymała to doświadczony trener, który swoją karierę rozpoczął w Bałtyku Gdynia. Następnie pracował w Kaszubii Kościerzyna, gdzie pełnił funkcję koordynatora grup młodzieżowych oraz trenera. Przez ostatnie sześć lat był związany z Akademią Radunii Stężyca, prowadząc wiele zespołów juniorskich. W ostatnim roku dołączył do sztabu II-ligowej Radunii Stężyca, gdzie pełnił rolę II trenera.
Michał Drzymała zdobywał doświadczenie na stażach trenerskich w renomowanych klubach, takich jak Zagłębie Lubin, Chojniczanka Chojnice oraz L**h Poznań.
Posiada licencję trenerską UEFA A, co potwierdza jego wysokie kwalifikacje oraz gotowość do pracy na najwyższym poziomie.
Jako zawodnik, Michał Drzymała zaczynał w Kaszubii Kościerzyna, skąd trafił do II-ligowego Bałtyku Gdynia. Następnie reprezentował Orkan Rumia, by na koniec wrócić do Kaszubii, gdzie przez wiele sezonów był kapitanem i czołową postacią drużyny.
Cieszymy się, że Michał Drzymała dołącza do naszej drużyny i jesteśmy przekonani, że jego bogate doświadczenie oraz pasja do piłki nożnej będą ogromnym wsparciem dla naszych młodych zawodników oraz całego zespołu Stolem Gniewino.
Pracę swoją zacznie od poniedziałku 22.07.2024