11/04/2026
StarMorsy mimo, że po sezonie dalej szukają ciekawych wyzwań i spędzają czas razem.
Wczoraj mieliśmy okazję po raz pierwszy odwiedzić OXY HUB - komora normobaryczna Stargard Zaprosili nas przesympatyczni właściciele i skorzystaliśmy z sesji w komorze normobarycznej.
To było bardzo ciekawe doświadczenie i dobra okazja, żeby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa normobaria i jakie może przynosić korzyści dla organizmu. Sama sesja przebiegła w wesołej lecz spokojnej, komfortowej atmosferze – idealny czas na chwilę relaksu i regeneracji.
Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie. Z przyjemnością poznaliśmy to miejsce! 💙 🙂 i napewno tam wrócimy.