27/04/2026
Mistrzostwa Opolszczyzny - kolejne emocje za nami!
24 i 25 kwietnia 2026r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Opolszczyzny w Taekwon-do na Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie.
W mistrzostwach udział brali zawodnicy z Łagiewnik i Sobótki:
Walki B**g Matsogi:
Adelina Avdiievska - złoto🥇
Barbara Pawelak - srebro🥈
Antoni Szekiełda - brąz🥉
Walki punkt-stop:
Dominik Maćkowiak - udział
Hanna Baca - udział
Walki ciągłe:
Yevanhelina Korotkova - udział
Techniki specjalne:
Adelina Avdiievska - srebro🥈
Barbara Pawelak - brąz🥉
Była to kolejna okazja do podjęcia nowych wyzwań 💪 Brawa dla wszystkich zawodników 👏🥋