Tribition

Tribition Najpierw płyniesz prawie 80 basenów, potem pokonujesz rowerem dystans z Wrocławia do granicy z Czechami, a na koniec jeszcze przebiegasz półmaraton.

Wyzwanie – nie bez powodu triathlon to jedna z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych. Jednak triathlon staje się coraz bardziej popularny wśród zwykłych ludzi. Czy można się przygotować do zawodów triathlonowych samodzielnie? Tak, ale lepiej zrobić to pod okiem wicemistrzyni Polski 2012 i 2014 oraz byłej zawodniczki pierwszej profesjonalnej drużyny triathlonowej w Polsce Adgar Fit Pro Tea

m – Asi Susmanek oraz specjalistów od treningu kolarskiego i pływackiego. Dołącz do nas podczas wspólnych treningów biegowych, spinningowych i pływackich, realizuj wspólny lub indywidualny plan treningowy. Nigdy nie jesteś na to za słaby – a wsparcie profesjonalistów sprawi, że dopracujesz technikę i poznasz najskuteczniejsze metody treningowe. No i zawsze fajniej trenować razem. Jeśli dopiero zaczynasz trenować – zacznij z nami. Jeśli już trenujesz i potrzebujesz wyzwań – znajdź je z nami. Jeśli chcesz wystartować w zawodach triathlonowych – startuj z nami. Zapraszamy także na indywidualne treningi nie tylko dla triathlonistów!

Otwarcie sezonu w Sierakowie za nami, a przed nami Mietków. Dziś o 18:00 kręcimy tempówki :) Zapraszamy do wspólnego tre...
02/06/2016

Otwarcie sezonu w Sierakowie za nami, a przed nami Mietków. Dziś o 18:00 kręcimy tempówki :) Zapraszamy do wspólnego treningu!

W ofercie naszego partnera firmy TORQ pojawił się niedawno ciekawy produkt - napój HYPOTONICZNY. Jego zadaniem jest opty...
27/04/2016

W ofercie naszego partnera firmy TORQ pojawił się niedawno ciekawy produkt - napój HYPOTONICZNY. Jego zadaniem jest optymalizacja nawodnienia podczas krótkich intensywnych sesji treningowych/zawodów. Zawiera mniej węglowodanów, a bardzo dużo elektrolitów. Od dzisiaj testujemy :)

"Samotność triathlonisty" - zna to bardzo dobrze każdy kto zaraził się pasją do tego sportu. Trening bez sparingpartnera...
21/04/2016

"Samotność triathlonisty" - zna to bardzo dobrze każdy kto zaraził się pasją do tego sportu. Trening bez sparingpartnera to ogromne wyzwanie dla psychiki. Czy jest jednak lepszy od jednostek grupowych? Inne osoby motywują, pomagają przełamywać granice, są dla nas punktem odniesienia, często korzystamy z ich doświadczenia. Wolisz trenować z grupą czy w pojedynkę? Dlaczego?

30/03/2016

Pierwsza odsłona tego co działo się na treningach rowerowych podczas Obozu w Szklarskiej Porębie.
Będzie tego więcej!
Zapraszamy do wspólnych treningów (zwłaszcza, że za moment sezon!!!)
i wyjazdów na przyszłe Obozy! :)

Witamy wiosnę. Marzanny utopione.
21/03/2016

Witamy wiosnę. Marzanny utopione.

Szklarska nie zawodzi! Wczoraj trening powtórzeniowy na szosie (podjazd do Michałowic), albo bieganie. Pogoda nas rozpie...
19/03/2016

Szklarska nie zawodzi! Wczoraj trening powtórzeniowy na szosie (podjazd do Michałowic), albo bieganie. Pogoda nas rozpieściła. Dziś już odhaczony basen i spotkanie z Mistrzem ;) To dobry omen na sezon!

Dobry trening tylko na dobrym paliwie ;) nas wspiera TORQ!
18/03/2016

Dobry trening tylko na dobrym paliwie ;) nas wspiera TORQ!

Marcowy obóz treningowy w Szklarskiej Porębie ruszył pełną parą! Jesteśmy po ocenie FMS i treningu pływackim. Jutro rano...
17/03/2016

Marcowy obóz treningowy w Szklarskiej Porębie ruszył pełną parą! Jesteśmy po ocenie FMS i treningu pływackim. Jutro rano szosa :)

Dzisiaj pierwsze w tym roku zawody na 10km! Z tej okazji odbyły się nasze I Zimowe Mistrzostwa na 10km :D Wygrał je Iwo,...
06/03/2016

Dzisiaj pierwsze w tym roku zawody na 10km! Z tej okazji odbyły się nasze I Zimowe Mistrzostwa na 10km :D Wygrał je Iwo, wbiegając na metę w czasie poniżej 44min (pomimo wielu kryzysów). Drugi uplasował się Kulbi, a trzeci Michał Pilch. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

w piątek wieczorem po basenie skoczyliśmy na izotonik do rynku ;) frekwencja dopisała :D
05/03/2016

w piątek wieczorem po basenie skoczyliśmy na izotonik do rynku ;) frekwencja dopisała :D

24/02/2016

ruszamy z serią inspiracji na ćwiczenia ogólnorozwojowe. dziś wzmacniamy mięśnie grzbietu i pośladków. do roboty! :)

piękna prezencja nawet po wyczerpującym poniedziałkowym pływaniu :)
23/02/2016

piękna prezencja nawet po wyczerpującym poniedziałkowym pływaniu :)

Adres

Sobótka Gmina

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tribition umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tribition:

Udostępnij