06/06/2026
Za nami kolejny sparing, tym razem z drużyną Prądniczanki. W grze naszego zespołu było już widać poprawę i wnioski wyciągnięte z poprzedniego spotkania. Nasi zawodnicy pokazali duże zaangażowanie i wolę walki, choć nie zawsze znajdowało to odzwierciedlenie w zdobytych bramkach.
Na uwagę zasługuje również dobra postawa Bartosza Mazura, który kilkoma pewnymi interwencjami wspierał drużynę między słupkami. Cieszy także fakt, że z meczu na mecz zawodnicy coraz lepiej rozumieją się na boisku i tworzą coraz bardziej zgrany zespół.
Dziękujemy Prądniczance za wartościowy sparing i kolejne cenne doświadczenie dla naszych młodych piłkarzy! ⚽💪
Fot. Konrad Grudnik