18/06/2026
⚽️ Wczoraj, w ramach treningu, Żaki MKS Ślesin rozegrały sparing z drużyną Wilki Wilczyn.
Na Stadionie Miejskim rywalizowały ze sobą po dwie drużyny z każdego klubu. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania boiskowych kolegów, sprawdzenia swoich umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia.
Nie brakowało sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim była świetna zabawa i mnóstwo piłkarskich emocji. Każda z drużyn może wynieść z tego spotkania wiele wartościowych wniosków i doświadczeń na przyszłość.
Dziękujemy drużynie Wilki Wilczyn za wspólnie spędzony czas na boisku i sportową atmosferę. Do zobaczenia ponownie! ♥️💚⚽️