05/06/2015
Witajcie, długo zwlekaliśmy z tą informacja. W tym roku Bloba nie będzie w Skorzęcinie, nie otwieramy w tym sezonie nigdzie naszej atrakcji, niestety, także pozdrawiamy was serdecznie i do zobaczenia , na pewno odwiedzimy Skorzęcin w tym roku, żeby się z wami spotkać , a tym czasem zapraszamy na stronę naszego operatora, dzięki któremu mieliśmy takie fajne nagrania , nagra wszystko :) Zapraszamy :
https://www.facebook.com/pages/WTC-Watch-This-Car/440947112735272
Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją musisz zgłosić się do nas. Zapraszamy na video/zdjęcia.