03/04/2026
W zeszłą niedzielę, 29 marca, nasza drużyna dzieci wzięła udział w turnieju finałowym Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 🏑🔥
To był dzień pełen emocji, sportowej rywalizacji i świetnej zabawy! Nasi zawodnicy rozegrali spotkania z drużynami z Kotlina, Śremu, Gułtów, Kębłowa, Opalenicy oraz Gorzyc Wielkich, pokazując ogromne zaangażowanie, ducha walki i prawdziwą pasję do gry 💪
Gospodarzem turnieju była drużyna z Gorzyc Wielkich – dziękujemy za organizację i świetną atmosferę 👏
Turniej rozegrany został w wyjątkowej formule – bez klasyfikacji bramkowej, dzięki czemu wszystkie drużyny zajęły 1. miejsce 🥇 To piękny gest podkreślający, że w tym dniu najważniejsza była radość z gry, wspólna zabawa i rozwój młodych zawodników ❤️
Jesteśmy bardzo dumni z postawy całej drużyny – za determinację, współpracę i piękną grę na boisku!
Dziękujemy zawodnikom, trenerom oraz rodzicom za wsparcie i doping 🙌
Brawo drużyna!