22/05/2019
Siedlecka Liga Biegowa 2019 dobiegła końca :) Serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział i wspólną zabawę 🤩🥳
Jako organizatorzy, staraliśmy się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mamy nadzieje, że nam się to udało i będziecie z przyjemnością wspominać tegoroczną edycje 😁
Widzimy spory wzrost frekwencji w porównaniu do poprzednich lat, może to lepszy termin 🤔 a może co raz więcej biegaczy przekonuje się do rywalizowania i trenowania na bieżni 👍 Bardzo nas to cieszy 😁
Chcielibyśmy również podziękować:
➡️ Andrzej Sitnik - Prezydent Miasta Siedlce za objęcie Honorowym Patronatem Siedleckiej Ligi Biegowej 2019 oraz wsparcie finansowe zawodów przez miasto Siedlce,
➡️ Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o. za wsparcie poprzez udostępnienie Stadionu LA i niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia zawodów,
➡️Sponsorom Siedleckiej Ligi Biegowej 2019: Foldruk Media, M3 Skorupka, Centrum Treningu TRX Siedlce, Genowefa Kowieska Produkcja i Sprzedaż Jaj oraz Benefit Systems,
➡️ SportSiedlce.pl za objęcie patronatem medialnym zawodów.
Na koniec jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym zawodnikom 🏃♀️🏃♂️👏👏👏