03/06/2025
Witamy naszych fanów! Dzisiaj ciekawostka!
Czy wiecie, że Lubas ma od dwóch lat braciszka?
Jest nim auto naszej Pani Pilotowej czyli Malwixa!
Polski fiat 170 czyli popularne niegdyś cinquecento o pojemności 1.1 i oznaczeniu "sporting".
Jest to model z 1994 roku i posiada fabryczną klimatyzację, szyberdach, elektryczne szyby i centralny zamek!
A teraz powiemy trochę o minionym weekendzie!
Dzięki Polski Związek Motorowy Dolny Śląsk oraz
SKNT P13
Mogliśmy uczestniczyć w rajdzie na prawdziwym torze!
Był to Rajd o puchar dziekana wydziału mechanicznego politechniki wroclawskiej!
Wiadomo, że aż kusiło żeby wyciągnąć z garażu gnojka. No i udało sie nawet zdobyć podium 🏆
Drugie miejsce w klasie! Według nas jest to wspaniały wynik będąc pierwszy raz na torze.
Nie jest to też nasz ostatni występ 😅.
Takie emocje warto powtórzyć!