30/09/2018
Przegladajac swoje archiwa znalazlem zdjecia, ktore powinny sie tu znalezc baaardzo dawno temu. Zapraszam zatem do ogladania zdjec z pierwszego i jedynego, niestety, turnieju jaki odbyl sie w Slupsku w 2009r na terenie Centrum Handlowego "Jantar"
Oczywiscie nei bylem w stanie wszystkich oznaczyc wiec jesli macie ochote poinformowac o tych zdjeciach znajomych to smialo...