30/08/2021
Ostatni miesiąc wakacji to czas który nasza drużyna intensywnie przygotowywała się do kolejnego sezonu rozgrywek. Byliśmy na obozie piłkarskim w Kleszczowie gdzie przez tydzień trenowaliśmy dwa razy dziennie. Nie zabrakło też rozrywek takich jak basen, kręgle czy bilard. Pod koniec obozu rozegraliśmy mecz sparingowy z drużyną MUKS "SZÓSTKA" RADOMSKO 2012 i już w dziewiętnastej sekundzie meczu nasz zawodnik umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 15:4 dla Zawiszy 💪💪💪. BRAWO. Po powrocie nie zwalniamy tępa i gramy kolejny sparing tym razem gościmy na naszym stadionie drużynę ŁAF 2012. Mecz wyrównany na samym początku ale z każdą minutą nasz zespół zaczyna przeważać i odnosimy kolejne wysokie zwycięstwo. W ostatnią sobotę sierpnia jedziemy do Bełchatowa gdzie bierzemy udział w ogólnopolskim turnieju organizowanym przez Hattrik Bełchatów. Tam nasza drużyna zajmuje 3 miejsce ulegając tylko wspaniałe grającej drużynie Stadion Śląski oraz po bardzo wyrównanym meczu drużynie KKS KOLUSZKI.BRAWO ZAWISZA 👏👏👏👏. A już we wrześniu kolejny turniej tym razen w Konstantynowie i kolejne mecze ligowe w lidze rocznika 2011.