30/09/2023
Dziekujemy RYBNIK!
Dziekujemy za 8 lat wspólnej przygody, treningow, obozów i seminariów. To było 8 lat owocnej współpracy, realizacji wspólnych wyzwań i treningowych radości.
Zaczynalismy z 10 osobami na sali, skończyliśmy z ponad 120 trenującymi których łączyła wspolna pasja, chęć rozwoju i aktywnego ruchu.
Dzisiaj oficjalnie dobiegła końca nasza misja na terenie Rybnika - Wy nie przestawajcie! Trenujcie, walczcie, rozwijajcie się dalej!
Szczegolne podziękowania dla wszystkich którzy mieli swoj wklad w rozwoj Rybnickiej sekcji. Dziekujemy za wasz czas, włożone serce i zaangażowanie!
Do zobaczenia na innej sali!