01/06/2026
Liga U13B Basket II | Grodzisk Wlkp – Tribecco Dwójka Rogoźno
Wczoraj rozegraliśmy drugi mecz podczas bardzo pracowitego weekendu. Tym razem przyszło nam zmierzyć się na wyjeździe z zespołem z Grodziska Wlkp. Od pierwszych minut rywalki postawiły wysoko poprzeczkę, jednak nasza drużyna z kwarty na kwartę prezentowała się coraz lepiej, przejmując inicjatywę i grając coraz skuteczniej. Ostatecznie pokonujemy Grodzisk Wlkp 77:55!
Wyniki kwart:
23:24 | 11:19 | 12:19 | 9:15
Punkty dla Dwójki zdobyły:
Lilka Chudzicka – 22
Nadia Walkowska – 18
Lena Walich – 15
Sara Sierzchuła – 7
Weronika Diks – 6
Zosia Lorkowska – 5
Natalia Przybylska – 3
Maja Szewczak – 1
Już za dwa tygodnie, 13 czerwca o godz. 10:00 w Agro, rozegramy ostatni mecz sezonu. Stawką będzie I miejsce w lidze U13 B — serdecznie zapraszamy do kibicowania!