11/05/2026
Niestety i tym razem po zaciętym i wyrównanym meczu musimy przełknąć gorycz porażki, ale nie poddajemy sie , trenujemy dalej ,zbieramy siły na następny mecz by zdobyć w następnej kolejce punkty do tabeli ligowej ;)
DZIĘKUJEMY naszym kibicom ze są z nami caly czas i wspierają naszą druzyne ! 🟡🟢