30/05/2026
Zła passa wciąż nam doskwiera😡.
Dziś ponownie nie udało się sięgnąć po zwycięstwo. Nasi MŁODZICY MLKS Radków przegrali spotkanie z Orlikiem Kłodzko.
Mimo ogromnego zaangażowania, walki i serca zostawionego na boisku nie zdołaliśmy obronić naszej twierdzy🏟. Każdy mecz to jednak kolejna lekcja i cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.
Jesteśmy WOJOWNIKAMI⚔️, dlatego nie opuszczamy głów. Pracujemy dalej, wyciągamy wnioski i walczymy o kolejne punkty.
Głowy do góry, Młodzicy! Razem lecimy dalej! ⚽💙❤️