15/10/2021
Ten moment musiał kiedyś nadejść...
Prawie 20 lat spędziłem przy Błękitnych. Założyłem i prowadziłem dwie strony internetowe o naszym klubie, prowadziłem fanpage na facebooku. Starałem się być na każdym meczu. Jeździłem zarówno na A klasę jak i na 3 ligę. Robiłem zdjęcia, pisałem relacje, prowadziłem statystyki. Niestety, Ten etap właśnie się skończył. Nie jestem w stanie dłużej tego robić.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali. Dziękuję też tym, którzy krytykowali, tacy też zawsze się znajdą :-)
Od dziś ten fanpage nie będzie aktualizowany.
Dziękuję za wszystko i do zobaczenia na trybunach :-)