AGA Team

AGA Team Team motocyklowy, w skład którego wchodzą trzy kobiety. A - Asia
G - Gosia
A - Ania

AGA Team to mieszanka osobowości, temperamentu oraz samozaparcia.

3 dziewczyny. 3 entuzjastki motocykli. 3 miłośniczki adrenaliny. 3 marzycielki celujące w niejedno podium. Za nami już masa upadków i wiele porażek, ale też i ogrom niezapomnianych przeżyć, cudownych doświadczeń oraz zaskakujących osiągnięć. Ania i Gosia, dotychczas trzy razy miały okazję startować w zawodach na 1/4 mili zdobywając przy tym podium. Podczas ostatniego wyjazdu przyłączyła się równie

ż - Asia - która podjęła rękawice i również zaczęła zdobywać osiągnięcia na "prostym torze". To jednak nie wszystko - od dłuższego czasu wspólnie odwiedzamy tory w całej Polsce, a w niedługim czasie również planujemy podbić zagraniczne tory takie jak Slovakia Ring oraz Pannonia Ring. Wyzwania nie są nam obce a to co nowe nie przeraża żadnej z nas, dlatego w tym roku oprócz zawodów na 1/4 mili również chcemy wziąć udział w zawodach torowych. Zdobycie podium nigdy nie jest łatwe, ale wspólnymi siłami możemy przenosić góry. Nasza znajomość nie sięga jedynie sfery motocyklowej - zaprzyjaźniłyśmy się, wspólnie spędzamy wolny czas i wspieramy się również w sferze prywatnej. Na dzień dzisiejszy mamy ogromne plany związane z zawodami 1/4 mili oraz jazdami na małych i dużych torach, stąd nie ukrywamy, że ogromne znaczenie ma dla nas znalezienie sponsorów. Sezon 2017 będzie dla nas ogromnym wyzwaniem ale i wielką niewiadomą pełną nowych emocji i nowych doświadczeń, dlatego właśnie ze sponsorami nasze plany staną się realne, a nasza energia będzie mogła skupić się głównie na walce o podium, bez zakrzątania sobie głowy problemami finansowymi czy organizacyjnymi. Jesteśmy otwarte na wszelkie firmy, które poszukiwałyby nowych form promocji – dzięki naszej zgranej drużynie oraz częstym wyjazdom w Polsce i za granicę korzyści byłyby obustronne, a taka forma promocji trafiłaby do szerokiej liczby osób. Liczymy na Was!

Kobietki na motóry 🥰
04/05/2024

Kobietki na motóry 🥰

To co dziewczyny lubią najbardziej ;)                                                                #
04/06/2023

To co dziewczyny lubią najbardziej ;)

#

Pojeżdżone 🏍🏍🏍
24/05/2023

Pojeżdżone 🏍🏍🏍

Klimatycznie ;)
30/07/2022

Klimatycznie ;)

My nie damy rady? 🤣Kierowca: GosiaZadanie: przejechać jak najwolniej wyznaczony odcinek.Wynik: przegranaSatysfakcja: gwa...
13/06/2022

My nie damy rady? 🤣

Kierowca: Gosia
Zadanie: przejechać jak najwolniej wyznaczony odcinek.
Wynik: przegrana
Satysfakcja: gwarantowana ;)

A jutro.... za kilkanaście godzin, znowu wracamy na ulicę siać terror 😅  kuki
09/06/2022

A jutro.... za kilkanaście godzin, znowu wracamy na ulicę siać terror 😅


kuki

Nie ważne ile kilometrów bedzie Nas dzielić.  Mimo wszystko zawsze znajdziemy czas na wspólny wypad 😊
30/05/2022

Nie ważne ile kilometrów bedzie Nas dzielić. Mimo wszystko zawsze znajdziemy czas na wspólny wypad 😊

Automotodrom Brno był pierwszym zagranicznym torem, na którym miałyśmy okazję być wszystkie razem ☺️ Wspólny przejazd, w...
17/08/2020

Automotodrom Brno był pierwszym zagranicznym torem, na którym miałyśmy okazję być wszystkie razem ☺️ Wspólny przejazd, wspólne torowanie, wspólne grillowanie - wspólne wspomnienia! Wyjazd był niesamowicie udany, z pokonywaniem własnych słabości oraz własnych granic. 🤩

Wspieranie siebie wzajemnie, zwłaszcza w tych gorszym momentach, to najbardziej bezcenna rzecz, jaką można mieć na tego typu wyjazdach 🥰 Kibicowanie sobie, podtrzymywanie na duchu, zagrzewanie do walki - bez tego wyjazdy nie miałyby "tego czegoś" i byłyby wyjazdami bez wyrazu i bez możliwości ich zapamiętania.

A my nie dość, że byłyśmy ze sobą na paddocku, przed jazdami jak i po nich, to również byłyśmy ze sobą na torze, czego idealnym dowodem na to jest poniższe zdjęcie. 😁

Dlatego też nie możemy się doczekać najbliższego wyjazdu na Tor Poznań, jakim będzie Speed Day 24 sierpnia 2020 | Kobiety na torze! . Czujemy, że ten wyjazd będzie bardzo udany i niezwykle wyjątkowy. 💙💚❤️

No i się spakowały i ruszyły na Brno 🤩 i jakiś fan nam jeszcze w kadr wskoczył 😂
19/07/2020

No i się spakowały i ruszyły na Brno 🤩 i jakiś fan nam jeszcze w kadr wskoczył 😂

Trochę późno, ale się udało. W końcu rozpoczęłyśmy sezon na moto. Co prawda, Ania i Asia nie na swoich sprzętach, ale wa...
09/05/2020

Trochę późno, ale się udało. W końcu rozpoczęłyśmy sezon na moto. Co prawda, Ania i Asia nie na swoich sprzętach, ale ważne że się udało 🥰🥰

Mamy nadzieję, że u Was jest tak samo fajna pogoda 🌞 jak u nas na torze 🤗
23/08/2019

Mamy nadzieję, że u Was jest tak samo fajna pogoda 🌞 jak u nas na torze 🤗

Adres

Przezmierowo
60-189

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy AGA Team umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do AGA Team:

Udostępnij