02/01/2026
Kochani moi klubowicze czas na refleksję chciałam serdecznie podziękować za ten wspaniały rok który dał mi dużo radości z tego że darzycie Nas zaufaniem czuję również szczęście że mamy tyle wariatów pozytywnych dzięki czemu chce Nam się codziennie do Was przychodzić a to że wszyscy jesteśmy pozytywni robi Nam atmosferę pełną wrażeń 😁 no cóż to jedziemy dalej i niech się Wam darzy i Wasze cele są naszymi .....