01/06/2026
Bez punktów 🫠
Niedzielne popołudniowe spotkanie nie zakończyło się po naszej myśli.
Przegrywamy z drużyną Odra Chobienia
2:3.
Gratulujemy gościom zwycięstwa i życzymy już samych wygranych w ostatnich meczach sezonu.
Na listę strzelców w meczu wpisał się:
Martin Bereś ⚽️⚽️
Przed nami jeszcze dwa spotkania, w których będziemy walczyć o kolejne punkty. Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i liczymy na Waszą obecność do końca rozgrywek!
💚🤍⚽️
______________________________________________
Gramy dzięki wsparciu:
🤝Gmina Głogów
🤝Pro-Bud Posadzki i Tynki Maszynowe
🤝Skup-Woloszyn.pl
🤝otonarzedzia.eu - Sebastian Różański
🤝MProjekt+
🤝Spec-Group sp. z o.o.
🤝Tartak Grębocice - Krzysztof Ślufarski
🤝Hurt-Detal - Emilia Drankiewicz, Monika Szadaj
🤝Dom-Bud - Dominik Dworzański