02/05/2026
BRACIA ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!
Jako że w ostatnim czasie powstał na naszej dzielnicy graf na wzór naszego dzielnicowego logo, wpadliśmy na pomysł aby wyjść z inicjatywą dla kibiców Polonii Bytom a także naszych Zgód oraz ich Fan Clubów i dzielnic do nominowania i namalowania własnego logo bądź Herbu u siebie na rejonie !!! 🖌🏠
Nominujemy 2 dzielnice bądź Fan Cluby !!!
Czas na wykonanie Grafa to 2 tygodnie od nominacji !!! 💪
Jako niebiesko-czerwony VITOR nominujemy 🫵
FC Dobrzeń Wielki 🔵🔴
Niebiesko Czerwone Miechowice 🔵🔴