08/07/2022
Sezon oficjalnie zakończony!
Meczem barażowym o utrzymanie w Ekstralidze oficjalnie zakończyliśmy sezon 2021/22.
Podczas zakończonych niedawno rozgrywek udało nam się osiągnąć zamierzone przed ich startem cele - zarówno ten minimum, jakim było utrzymanie w Ekstralidze, jak i maksimum, czyli kolejne Mistrzostwo Polski w Rugby 7.
Osiągnięcie tych wyników nie przyszło nam w tym roku łatwo. Aż do ostatniego tygodnia rozgrywek ligowych walczyliśmy o pozostanie w Ekstralidze, ale wygrana w meczu barażowym ze Spartą Jarocin zadecydowała o tym, że również w kolejnym sezonie zagramy w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce.
Warto podkreślić jednak potwierdzenie dominacji naszej drużyny w olimpijskiej odmianie rugby. Tegoroczny triumf w krajowym czempionacie rugby 7 jest już naszym 4 z rzędu w tych zawodach.
Takie rezultaty nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie naszych sponsorów, którzy wspierali naszą drużynę zarówno finansowo, jak i logistycznie. Olbrzymie podziękowania dla:
Miasto Poznań
Pit Bull West Coast
JTC
Lyke Polska
Logo Print - Produkcja Odzieży
Brother Polska
Masterm - Wyjątkowa Przestrzeń
Olandia
Karlik Poznań
WITO Labels
Kroplówka
Net-Parts
Fit-Gym KS Posnania
Invest Consulting
The Polish Bakery
"Victory" Agencja Ochrony Osób i Mienia sp. z o.o.
GSM Słowiańska
OBUD Michał Budzinski
WIEJSKI STÓŁ - dr Maryniak
Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych
Osobne podziękowania należą się także naszym kibicom, którzy szczególnie w drugiej połowie rozgrywek coraz liczniej stawiali się na naszym stadionie i dopingowali nas w walce o ligowy byt!
Do zobaczenia w przyszłym sezonie! 🖐