Sekcja Wspinaczkowa UMP

Sekcja Wspinaczkowa UMP Sekcja wspinaczki sportowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Bieżące informacje, relacje z zawodów, zdjęcia z wyjazdów.

Hej 😁Wraz z Weronika i Mateusz, dziękujemy za liczne przybycie na Nasz meeting wspinaczkowy. Datę następnego Meetingu Ws...
10/11/2023

Hej 😁
Wraz z Weronika i Mateusz, dziękujemy za liczne przybycie na Nasz meeting wspinaczkowy.
Datę następnego Meetingu Wspinaczkowego podamy już wkrótce, a chętnych zapraszamy na czwartkowe spotkania wspinaczkowe :D. Najbliższe już w czwartek 16 listopada na ściance United.
Do zobaczenia !

20/05/2022

Dzisiejsze spotkanie sekcji nie odbędzie się.
Jedźcie w skały, róbcie projekty i korzystajcie ze słoneczka ☀️

05/05/2022

Trening Sekcji Wspinaczkowej odbędzie się jutro o stałej porze; 19:15. 💪
Zapraszamy osoby początkujące oraz starych "kałerów" na wspólne wspinanie. 🧗‍♀️

Po długiej zimowej przerwie zapraszamy na spotkanie sekcji  na ściankę wspinaczkową United. ul. Unii Lubelskiej 3.Osoby ...
19/04/2022

Po długiej zimowej przerwie zapraszamy na spotkanie sekcji na ściankę wspinaczkową United. ul. Unii Lubelskiej 3.
Osoby początkujące mogą spróbować swoich sił pod okiem instruktora w ramach Bulderowych Początków na United o 19:15, po więcej informacji kierujemy tutaj; https://fb.me/e/1qemfb4nW
Pozostałych zapraszamy na wspólne wspinanie, a od ok. 21 na parkiet zapraszają Goofy&Gooch

Pierwsze w tym roku spotkanie sekcji wspinaczkowej odbędzie się w piątek 25.10 o 18:00 na ścianie wspinaczkowej BLOK HAU...
20/10/2019

Pierwsze w tym roku spotkanie sekcji wspinaczkowej odbędzie się w piątek 25.10 o 18:00 na ścianie wspinaczkowej BLOK HAUS.

W planie sekcyjne piwo po ścianie :D

Ładowanie 💪 (baterii) na jurze w ostatnie dni wakacji :'(
29/09/2019

Ładowanie 💪 (baterii) na jurze w ostatnie dni wakacji :'(

Korzystając z pogody, szybki wypad na frankenjure 💪💪💪
17/09/2019

Korzystając z pogody, szybki wypad na frankenjure 💪💪💪

Wspinacze z UMP po raz trzeci z rzędu zdobyli złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski! W składzie Marta W...
08/12/2018

Wspinacze z UMP po raz trzeci z rzędu zdobyli złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski! W składzie Marta Wierszyłłowska, Jakub Prochorski i Kacper Gil
Gratulujemy!!!

Adres

Pułaskiego 30
Poznan
60-607

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sekcja Wspinaczkowa UMP umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij