15/04/2017
Dzisiaj na stadionie Orlik przy Strumykowej odbyła się kolejna Bitwa o Pierwszą Stolicę, w której zmierzyły się zespoły Constansu Gniezno oraz Piekar II.
Mecz zakończył się poteznym zwycięstwem Constansu Gniezno 10:7, dzisiejszy wygrany skład to ci wspaniali panowie ze zdjęcia poniżej.
Constans Gniezno cały mecz żarł murawę, walczył nieustannie zwiększając prowadzenie. Za rozegranie i masakrację środka pola odpowiedzialny był Filip Fischer, w obronie prym wiedli Wojdanowicz oraz Romaniec (warto podkreślił wspaniałą formę tego zawodnika), Rogacz wgniatał piłkarzy Piekar II w ziemię dryblingiem, Wika zabierał się za wymierzanie sprawiedliwości bramkarzowi przeciwników, a Ruszkiewicz, jak to określił, sobie biegał gdzieś na lewej stronie.
Rywale próbowali się odgryźć wykorzystując dobry humor naszych obrońców lub przerwy na zawiązanie buta, jednak nie potrafili pokonać pędzącej machiny zniszczenia z zielonym C wymalowanym na piersi.
________________________________________________
Skład Constansu (od lewej): Piotr Romaniec, Jakub Wika, Filip Fischer, Łukasz Wojdanowicz (warto zauważyć jak niskiej jakości jest proszek do prania tegoż zawodnika), Adam Ruszkiewicz oraz Jakub Rogacz.
Gole dla Constansu: 4x Wika, 2x Rogacz, 1x Romaniec, 1x Ruszkiewicz, 1x Fischer, 1x Wojdanowicz.
MVP meczu: Piotr Romaniec.
________________________________________________
Relację i ocenę przygotował dyrektor ds. marketingu klubu Constans Gniezno, Piotr Romaniec.