05/02/2017
Dwa lata temu to my prosiliśmy Was o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu na EQC w Oxfordzie (i byliśmy pierwszą polską drużyną, która pojawiła się na EQC!), teraz pomocy potrzebują Warszawskie Syrenki, które ciężką pracą wywalczyły sobie miejsce na tegorocznym EQC w Belgii. Wesprzyjmy ich akcję i pomóżmy w zrealizowaniu kolejnego quidditchowego marzenia!
https://polakpotrafi.pl/projekt/quidditch-2017?utm_source=addthis #.WJTH5C4rQ1Q.facebook
Projekt na PolakPotrafi.pl Polska drużyna quidditcha na Pucharze Europy!