17/05/2019
📢📢
W ubiegłą środę mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w tegorocznych wyjątkowych obchodach Dnia Sportu na kampusie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. ‼️‼️
Jako uczelnia braliśmy udział w różnych dyscyplinach sportowych w których rywalizowały ze sobą cztery uczelnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy, Akademia Wychowania Fizycznego i Uniwersytet Medyczny.
Oczywiście dla Nas najważniejszą rywalizacją był turniej unihokeja!🥅🏒
Rozegraliśmy trzy mecze, z czego dwa pierwsze wygraliśmy (z UAM i UP), niestety nie udało się zwyciężyć z AWF, jednak jesteśmy bardzo dumni z takiego wyniku i ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce w tym turnieju!! 🤩🤩🏆🥈
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za niesamowitą rywalizację i grę! 💪👏😉