09/06/2026
🧳To był wyjazd pełen nie tylko dobrej zabawy, ale też wzruszeń, inspirujących rozmów, śmiechu, refleksji i wielu pięknych emocji!🍀💃🏽
Dziękujemy, że mogliśmy przeżyć to razem.
📸 Szczególne podziękowania dla za piękną oprawę fotograficzną i uwiecznienie tych wyjątkowych chwil.
🌿 Dziękujemy również Magdzie za zabranie nas w podróż pełną uważności, oddechu i kontaktu ze sobą podczas zajęć „Idę do życia” oraz niezwykle kojącej sesji jogi nidry. Była to dla wielu z nas wyjątkowa podróż w głąb siebie.
A Wam jak się podobało?🤗
Dajcie znać w komentarzach. ⬇️