25/05/2020
Hej !
Czas ruszyć się w końcu.
Pogoda za oknami coraz ładniejsza, sytuacja z wirusem pozwala również na start sezonu więc zaczynami :)
Zapraszamy Was w każdy wtorek, środę i czwartek.
Godz. 18.00 - początek zajęć.
Bądźcie 17.45, żebyśmy planowo wystartowali :). Dzięki !
Zajęcia w tym sezonie będą prowadzić dla Was: Ania, Karolina, Bartek, Szymon, Wojtek.
Spotykamy się zawsze przy pomniku Kazimierza Górskiego, “nad” Bramą nr 2.
Prośba do Was ! - Jeżeli zdecydujecie się uczestniczyć w zajęciach, koniecznie potwierdź swoją obecność sms-em ( +48502223403) przed Zajęciami ! Dacie nam szansę zareagować w przypadku deszczu, choroby, urlopu itd..
Koszt - 40 pln.
Zapraszamy !