17/05/2015
Relacja z meczu o godzinie 15!
Druzyna #1: Adriano, Arda, Crouch, Neuer, Vidal, Young, Baines.
Drużyna #2: Villa, Podolski, Martinez, Pelle(nie ten Pele tylko Graziano), Walcott, Konoplanka.
Jak widzimy zespoły na papierze wyglądają na bardzo wyrównane. Pierwsze minuty to bardzo asekuracyjna gra i oczekiwanie na to co zrobi przeciwnik. Z każdą minutą zespoły zaczęły coraz śmielej atakować, ale mecz pozostawał wyrównany co obrazują wyniki 3:3 i 6:6. Bramki w tym okresie strzelali Vidal, Baines i Adriano. W przeciwnej drużynie skutecznością wykazywali się Podolski, Konoplanka, Di Maria i Villa. Nie był to jednak dzień dla Walcotta, który marnował sytuacje za sytuacja (miał nawet problem z pokonaniem pustej bramki :D). Po około 30 min drużyna grająca bez koszulek widocznie opadła z sił. Wykorzystały to skrzętnie koszulki wychodząc na zdecydowane prowadzenie. W tym okresie wykazywali się głównie Pelle, Podolski i Martinez. Drużyna bez koszulek nie mogła znaleźć sposobu na przejście zasieków obronnych przeciwników. Akcje starali konstruować Arda, Crouch i Adriano. Jednak frustracja narastała wraz z każdą straconą bramka. Często dochodziło pomiędzy nimi do kłótni (momentami dało się słyszeć nawet wulgaryzmy :D). Końcówka to już prawdziwy pogrom! Drużyna #2 swobodnie tworzyła kolejne akcje, a ich rywale biegali jakby woleli już zejść z boiska. Piękne rajdy Podolskiego i Martineza raz co raz kończyły się trafieniami. W bramce nie popisywał się Neuer - który nawet w dwóch sytuacjach wykłada piłkę Davidowi Villi oraz dla Graziano Pelle. O grze Drużyny #1 nic niestety nie napiszemy nic ponieważ nie dali do tego żadnych powodów. Końcówka to już prawdziwy kabaret i kolejne bramki dla koszulek. Było ich aż tyle, że z czasem pogubiliśmy się z liczeniem i nie znamy dokładnego wyniku. Przypuszczamy że różnica bramek wynosiła około 12-15. Niestety nie mamy statystyk z meczu ponieważ byliśmy lekko spóźnieni za co musimy przeprosić. Nadrobimy to zdjęciami. Czuwajcie uważnie :D
Pozdrawiamy serdecznie i prosimy o aktywność :)