23/06/2024
Witam Wszystkich!
Wykonuję pomiary elektryczne w mieszkaniach/domach/firmach.
Ze względów bezpieczeństwa, takie pomiary powinny być wykonywane co roku, po każdej ingerencji w instalację elektryczną lub co 5 lat.
Każda firma ubezpieczeniowa wymaga protokołu z pomiarów elektrycznych.
A może posiadasz w firmie PWP - przeciwpożarowy wyłącznik prądu?
Wtedy Twoim obowiązkiem jako właściciela/zarządcy obiektu jest wykonanie corocznego sprawdzenia jego działania.
Dotyczy to również oświetlenia awaryjnego.
W razie pytań proszę o kontakt:
tel. 508-789-392
e-mail: [email protected]
Pozdrawiam,
Krzysztof