04/06/2019
Ostatnio trochę tu cicho.. Ale u nas dzieje się dużo!
Nasi zawodnicy trenują i grają z drużynami z całej Polski.
A właśnie, niektórzy nawet Polskę reprezentują! 🇵🇱
Ola ma możliwość zagrać z Orzełkiem na piersi podczas Mistrzostw Świata w Niemczech (Heidelberg) wraz z reprezentacją Polski do lat 24. Zbierane są środki aby wspomóc młodzież w uczestnictwie w tak drogiej imprezie. I Ty możesz pomóc! Liczy się każda złotówka. 💸
Wpłacajcie nawet najmniejsze kwoty, udostępniajcie, pomagajcie! 💙🦁
Po kilku latach przerwy Polska wystawia reprezentację na Mistrzostwa Świata w ultimate frisbee w kategorii u24. W rozgrywkach 13 lipca w Heidelbergu (Niemcy) będą mogli wziąć udział wszyscy zawodnicy którzy ukończyli 14 lat oraz Ci którzy w 2019 roku nie ukończą 24 lat. Organizatorzy spo...