26/03/2017
Z przykrością informujemy, że przez szereg niekorzystnych czynników jesteśmy zmuszeni zakończyć funkcjonowanie klubu. To dobra okazja, żeby podziękować wszystkim osobom, które postanowiły zostać naszymi klubowiczami bo przecież to dzięki Wam funkcjonowaliśmy. Byliśmy z Was wszystkich ogromnie dumni i cieszyliśmy się z Waszych sukcesów, tych małych codziennych i tych większych kompleksowych, wypracowanych miesiącami na zajęciach i siłowni. Dlatego też pamiętajcie, że już nie u nas ale w dowolnym miejscu warto to kontynuować i dbać o swoje ciało bo przecież spędzicie w nim resztę życia! Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze!