31/05/2026
🏐☀️ Dwie nasze pary w Finale Mistrzostw Śląska w Plażówce Młodziczek! ☀️🏐
Za nami niezwykle emocjonujący weekend pełen walki, determinacji i świetnej siatkówki plażowej! W sobotę rywalizacja toczyła się w Dąbrowie Górniczej, a w niedzielę zawodniczki walczyły o kolejne cenne punkty w Pszczynie.
Nasze trzy pary:
🔹 Alicja Korzepa / Nikola Cygarowska
🔹 Małgorzata Płaczek / Natalia Bednarczyk
🔹 Maria Koenig / Antonina Łukasik (reprezentujące w tym sezonie Aktywnych Świerklaniec)
przystąpiły do rywalizacji o awans do ścisłej "16" spośród aż 152 par z całego Śląska!
Z ogromną dumą możemy ogłosić, że Alicja Korzepa i Nikola Cygarowska oraz Maria Koenig i Antonina Łukasik wywalczyły awans do FINAŁÓW MISTRZOSTW ŚLĄSKA MŁODZICZEK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ! 🎉🔥
To ogromne osiągnięcie znaleźć się w tak elitarnym gronie najlepszych par województwa. Tym bardziej cieszy fakt, że będziemy mieli w finałach aż dwie pary, które już za trzy tygodnie w Żywcu powalczą o najwyższe miejsca i zwycięstwo w całym cyklu! 💪🏆
Ogromne brawa należą się również Małgorzacie Płaczek i Natalii Bednarczyk, które wywalczyły awans do półfinałów turnieju! 👏🔥 Dziewczyny pokazały ogromną wolę walki, determinację i charakter, rywalizując jak równy z równym z najlepszymi parami województwa. Gratulujemy świetnego wyniku i cennego doświadczenia zdobytego podczas tej rywalizacji! 🏐💪
Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych zawodniczek. Dziękujemy za walkę, zaangażowanie i godne reprezentowanie naszego klubu!
🔥 Trzymamy kciuki za finały w Żywcu! 🔥
wśród fanów
Gmina Ożarowice
KLUB SPORTOWY ,,LOB"
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Województwo Śląskie
Polska Siatkówka
Śląska Siatkówka
MTM Producent kompozycji z kwiatów sztucznych
Whitebox.gifts
agatapasieka_makeup
Artur Borkowski Photography
ALBA Ekoplus