28/12/2019
Koniec zabawy w Judenburgu! 🤘🏻
Po kilku ciężkich biegach udało się zdobyć 10 miejsce. Jestem mega zadowolony z takiego rozpoczęcia sezonu! 😍😍
Choć do półfinału brakło dosłownie połowy łyżwy 😭🔥
Had so much fun Judenburg! 🤘🏻
After some rough heats finished 10th
overall in first stop of World Championship!
Feels so good to start the season with that place😍😍
Even thoough to the semi final i missed with the inch of the blade 😭🔥