12/05/2022
ÓSEMKA ZWYCIĘSKA 💪🏻💪🏻💪🏻😄😄😄
Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju SZS na poziomie Miasta Oświęcim dla rocznika 2009 i młodszych w piłce nożnej.
Chłopcy po pierwszym remisowym meczu zdominowali pozostałych rywali, wygrali cztery mecze i zasłużenie sięgnęli po promocje do etapu powiatowego, 😁1️⃣🏟️😍 który odbędzie się 1 czerwca w Oświęcimiu.
Czy uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces gdy w tej kategorii wiekowej sięgnęliśmy po Mistrzostwo całej Małopolski ?🤔 Czas pokaże ⏳
Skład Mistrzów Miasta Oświęcim: Szymon Malinkiewicz, Mikołaj Lorek, Cyprian Kubarek, Adam Grabowski, Szymon Bartuś, Tymon Bartuś, Dawid Zajas, Mikołaj Snadny, Filip Łabaj , Adrian Cygan
Trenerzy: Szymon Grzywa, Bartłomiej Nowak, Adrian Pietraszko i Mariusz Jakubik
🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸