19/06/2016
Dnia 18.06.2016 odbyły się zawody pływackie Szkoły FitAro .Wystartowało 28 zawodników i zawodniczek w IV kategoriach wiekowych. Dziękuję dzieciom i ich rodzicom za przybycie i kibicowanie. Wszystkie dzieci otrzymały medale, na które w 100 % zasłużyły ciężką pracą podczas zajęć oraz wspaniałym występem w zawodach. Każdy uczestnik jest Zwycięzcą: jedni osiągnęli dobry czas, inni z uwagi na pokonanie strachu przed wodą, nieśmiałości czy innych słabości.
Gratulacje od Trenera! Życzę udanych wakacji. Wszystkich chętnych zapraszam na dalszą przygodę z pływaniem we Wrześniu!