Instruktor Biegania

Instruktor Biegania Trener Biegania, Instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
- Treningi indywidualne
- Plany treningowe i konsultacje
- Konsulting imprez biegowych

Trener klasy "A" Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miłośnik biegów górskich (SkyRunning i biegów Ultra) gdzie namiętnie klepie kolejne kilometry.

11/02/2023
Pobiegane ;)
10/12/2022

Pobiegane ;)

Padło kilka życiówek :)
11/11/2022

Padło kilka życiówek :)

Yes, Yes, Yes! Mamy to :)Kilka tygodni ciężkiej i sumiennej pracy i Daniel w 100% realizuje start w Silesia Półmaraton 2...
02/10/2022

Yes, Yes, Yes! Mamy to :)

Kilka tygodni ciężkiej i sumiennej pracy i Daniel w 100% realizuje start w Silesia Półmaraton 2022!

Założeniem tego startu było aby przebiec 21.0975 km poniżej 1:40:00. Daniel realizuje plan z solidną nawiązką i utrzymując bardzo równe tempo - co bezpośrednio wskazuje na wyjątkowo dobre przygotowanie - na metę wbiega z uśmiechem na ustach pokonując półmaraton w czasie 1:38:20

Uzyskanie tego wyniku dało Danielowi 194. pozycję w generalce i 57. w kategorii wiekowej ;) Warto wspomnieć, że w półmaratonie wystartowało 3085 osób - wynik robi więc bardzo dobre wrażenie ;)

Jak wspomina w swojej relacji biegło mu się w 100% w komforcie, nawet z lekkim zapasem, ale przede wszystkim całość biegu kontrolował swoje ciało i biegł z pełną świadomością tego, co i jak powinien robić :)

Kolejny start Daniela to VI Bieg Tarnowski "Leśna Draka" - już za kilka dni opracujemy strategię tego biegu :)

Daniel, gratuluję udanego startu i życzę Ci kolejnych sukcesów ;)

Czysto, co raz czyściej ale jeszcze wiele roboty przed nami. Tak możemy podsumować 6. edycję Sprzątania Biskupiej Kopy :...
28/09/2022

Czysto, co raz czyściej ale jeszcze wiele roboty przed nami.
Tak możemy podsumować 6. edycję Sprzątania Biskupiej Kopy :)

Już po raz kolejny aby zadbać o naszą "małą namiastkę wielkich gór" wyszliśmy na szlaki masywu Biskupiej Kopy.

W niedzielę 25 września o godzinie 10:00 już po raz 6. Wolontariusze spotkali się w siedzibie Park Krajobrazowy Góry Opawskie i po krótkiej odprawie wyposażeni w worki na śmieci oraz zabezpieczeni rękawicami roboczymi ruszyli na szlaki pozbierać śmieci pozostawione na szlakach przez turystów.

Najważniejszą częścią naszej akcji jest edukacja, dlatego wyjść na szlaki zdecydowały się w większości rodziny z dziećmi.

Dzięki naszej akcji edukujemy jak ważne jest dla przyrody zadbanie o jej czystość i podpowiadamy jak zmienić swoje nawyki, aby na co dzień dbać o czystość całego środowiska.

Niestety nasza akcja po raz kolejny udowodniła, że na szlakach tak małego masywu, jakim jest Biskupia Kopa, zalega wciąż bardzo duża ilość śmieci.

Oczywiście najwięcej śmieci znajdujemy na najczęściej uczęszczanych szlakach, ale odpadków nie brakuje też na mniej uczęszczanych trasach czy poza szlakami, w głębszych partiach lasu czy na parkingach.

Najczęściej spotykanym śmieciem niezmiennie są butelki po napojach oraz metalowe puszki - w tym także te po konserwach. Na szlakach spotykamy także duże ilości niedopałków czy paczek po papierosach.

W 6. edycji naszej akcji wzięło 25. Wolontariuszy z całej Opolszczyzny. Zebraliśmy około 0,75m3 śmieci, które trafią tam gdzie ich miejsce - do poprawnej segregacji i utylizacji.

Pogoda była dla nas łaskawa od samego rana do ostatniej chwili trwania naszego wydarzenia :)

Dlatego tradycyjne ognisko cieszyło się wyjątkową popularnością do ostatnich chwil wydarzenia a gorąca zupa pomidorowa, gotowana na ognisku, rozpieszczała podniebienia wolontariuszy.
Ognisko, którym każdorazowo kończymy naszą akcję, to nie tylko chwila wytchnienia i możliwość zjedzenia ciepłego posiłku - jest to dla nas także okazja na wspólne dyskusje, analizę pomysłów i integrację miłośników górskich szlaków.

Akcja nie odbyłaby się bez wsparcia wielu firm i instytucji, które od samego początku jej istnienia wspierają inicjatywę.

Szczególne podziękowania należą się pracownikom Park Krajobrazowy Góry Opawskie, którzy wspierają inicjatywę od samego początku jej istnienia - taki partner to prawdziwy skarb :)

Bischof + Klein to firma, która od wielu edycji zapewnia nam worki na śmieci oraz z własnego budżetu funduje wodę mineralną dla każdego wolontariusza, aby na szlaku nie usechł z pragnienia ;)

W trakcie każdej edycji zapewniamy Wam rękawice, które chronią Wasze dłonie przed zabrudzeniem oraz przeniesieniem bakterii i grzybów. W tym roku wsparcie w tym zakresie zapewniła ekipa Safety Makers.

W chwili przerwy mieliście okazję chrupać soczyste jabłka, których fundatorem jest Złota Rączka Opole.

NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ JEDNAK BYLIŚCIE WY - WOLONTARIUSZE. Bez Was by się to nie udało :)

Dziękujemy i już teraz zapraszamy do udziału w 7. edycji :)

Niespecjalnie starają się to nagłośnić ale wykonują, pod moim okiem, kawał ciężkiej pracy ;) No i przy okazji działają c...
26/06/2022

Niespecjalnie starają się to nagłośnić ale wykonują, pod moim okiem, kawał ciężkiej pracy ;) No i przy okazji działają charytatywnie ;)

Biega dla siebie i innych!

Od trzech miesięcy ochotnicy z naszej firmy biorą udział we wspólnych treningach przygotowujących do udziału w zawodach sportowych na różnych dystansach. Akcja ma szczytny cel – każdy pokonany w czasie treningu lub zawodów kilometr oznacza 1 złotówkę przekazaną na cele charytatywne. Staramy się również koncentrować na pozytywnych aspektach treningów – dbałości o kondycję i własne samopoczucie, a co za tym idzie promocję zdrowego stylu życia.

://youtu.be/14j1lNxtwD0

Test planu "z kanapy do 10 km" uznaję za wyjątkowo udany ;) 10 śmiałków stanęła dziś na starcie 38 edycji Krapkowicki Bi...
01/05/2022

Test planu "z kanapy do 10 km" uznaję za wyjątkowo udany ;) 10 śmiałków stanęła dziś na starcie 38 edycji Krapkowicki Bieg Uliczny

W połowie lutego ta ekipa porzuciła mało aktywny tryb życia a wygodą kanapę, z której dotychczas pochłaniali tasiemce telewizyjne, zamienili na buty biegowe aby chłonąć kolejne kilometry :)

Czy coś ich jeszcze łączy? Tak! To, że pracują w jednym miejscu - stąd także nazwa ;)

Jest jeszcze jedna kwestia, poza olbrzymią dawką endorfin, która napędza ich do wspólnego działania i ciężkiej pracy - biegając nie tylko dbają o swoje zdrowie ale także zbierają fundusze na cele charytatywne :) Za każdy przebiegnięty przez nich kilometr firma, w której pracują, przeznacza 1 zł na wskazany przez nich cel ;)

Miodem na moje uszy są także wyniki, które dziś osiągnęli ;)

Panie:
Daria - 57:50
Justyna - 01:04:31
Ula - 01:08:50
Judyta - 01:11:34
Ewelina - 01:11:51
Iza - 01:14:03

Panowie:
Daniel - 00:47:45
Krzysztof - 00:47:49
Wojtek - 00:47:52
Oleksandr - 01:01:15

Gratuluję Wam wszystkim z całego serca :)

P.S. To nie jest jeszcze ich ostatnie słowo ;)

38. Krapkowicki Bieg Uliczny
01/05/2022

38. Krapkowicki Bieg Uliczny

Nie mogę poprosić o nic innego jak o Wasze wsparcie
20/04/2022

Nie mogę poprosić o nic innego jak o Wasze wsparcie

Oszi.Jej prawdziwe imię zna niewielu. Za to raczej mało jest osób związanych ze światem biegów górskich, które nie znałyby samej Oszi (Olszewskiej – przyp. h.).Jeśli zdarza Ci się brać udział w biegach górskich (a także innych trailowych), to prawie pewne jest, że zdarzyło ci się...

Adres

45/710
Opole
45-710

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Instruktor Biegania umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij